Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Великі Вуйки

Великі Вуйки

2019

Країна: Україна

Комедія

16 серій

Показ: 14 жовтня 2019, 1+1

Виробництво: 1+1 Продакшн на замовлення телеканалу 1+1

Дивитися серіал

спін-офф культового серіалу "Останній москаль", у якому улюблені герої-гуцули Іван, Штефко, Бодя та Микитюк потрапляють у нові обставини.  Жителі Великих Вуйок вирушають у Київ, де потрапляють у небувалі та кумедні пригоди. За сюжетом, до села хочуть прокласти нову дорогу. Але корумпований чиновник з області віддає право на будівництво дороги в сусіднє село Малі Вуйки. Побоюючись відтоку молодих кадрів, а з часом і вимирання села, голова збирає ініціативних односельчан і їде до Києва вирішувати цю проблему.

Знімальна група

Продюсери проекту: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар. Креативний продюсер: Юрій Горбунов. Виконавчий продюсер — Артем Стеценко. Режисери-постановники: Дмитро Шмурак, Мітя Маніфест. Головний автор: Микола Куцик. Сценаристи: Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Олексій Приходько.  Оператор-постановник: Мітя Маніфест. Режисер монтажу: Вадим Іщенко. Звукорежисер: Олександр Барба. Художник-постановник: Андрій Бур"яненко. Художник з костюмів та художник з гриму: Олександра Козель-Потатуєва.

У головних ролях: Юрій Горбунов, Володимир Горянський, Назар Задніпровський, Володимир Ніколаєнко, Наталія Корецька, Лілія Ребрик, Надія Мейхер, Михайло Поплавський, Анна Кошмал, Артур Логай, Інна Приходько, Арам Арзуманян.

Композитор: ТНМК. Саундтрек/пісня: "Великі Вуйки" — ТНМК.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг (rat%) – 3,7, частка аудиторії (shr%) — 12,6,

(за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 2,9, частка аудиторії (shr%) — 10,2.

Загальна аудиторія серіалу "Великі Вуйки" становить майже 10 млн українців (4+, вся Україна).

Трейлер

Бали
2398

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek