Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Відморожений

Відморожений

2019

Країна: Україна

Комедія

16 серій

Показ: 16 грудня 2019, 1 + 1

Виробництво: Основа Фільм на замовлення телеканалу 1 + 1

Дивитися серіал

Родина Дзідзюків збирається продати свій старий будинок та переїхати жити до великого міста. Але здійсненню їхньої мрії перешкоджає несподівана знахідка. У підвалі в старому холодильнику вони знаходять замороженого Мішу — свого родича, який зник 23 роки тому. Міша за всіма документами є власником цього будинку. Тепер Дзідзюки змушені жити разом із відмороженим родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у 90-х роках.

Знімальна група

Продюсери: Тетяна Куц, Вікторія Горенштейн, Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Олексій Сень — виконавчий. Режисер-постановник: Ірина Васильєва. Сценаристи: Кирило Тимченко, Павло Остриков, Юрій Русин, Роман Розенгурт. Оператор-постановник: Дмитро Кіптілий. Режисери монтажу: Геннадій Хмарук, Сергій Тузюк, Юрій Підцерковний. Звукорежисер: Дмитро Терьохін. Художники-постановники: Анастасія Снісаренко-Єржиковська, Ольга Троян. Художники з костюмів: Надія Кудрявцева, Ганна Левашкіна, Оксана Золотухіна. Художники з гриму: Олена Тулапіна, Ганна Кандиба. Композитор: Олександр Бурміцький. 

У головних ролях: Михайло Хома, Всеволод Шекита, Катерина Вишнева, Владислава Глєба, Георгій Лещенко, Анна Кузіна, Ярослав Шахторин, Тетяна Зіновенко, Борис Книженко, Олена Матюшенко, Надія Кугай, Сергій Либа.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 3,06, частка аудиторії (shr%) — 13,03.

Трейлер

Бали
3201

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek