Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Відплата

Відплата

2019

Країна: Україна

Детектив

4 серії

Показ: 14 березня 2020, 2 + 2

Виробництво: 1 + 1 продакшн, Гравіс-кіно, Реал-Істейт-ТВ

Дивитися серіал

Артур Волков — безпринципний, багатий, зухвалий і дуже успішний адвокат. Для нього не існує стандартів в професії. Він фахівець, який виграє практично всі засідання і за щедру винагороду готовий захищати будь-якого покидька. Після чергового тріумфу в суді, чоловік повертається в свій розкішний будинок, де знаходить вбиту дружину.

Знімальна група

Генеральний продюсер: Максим Кривицький. Креативні продюсери: Лариса Марцева, Олеся Пазенко. Виконавчий продюсер: Володимир Андріюк. Режисер-постановник: Денис Тарасов. Сценаристи: Марк Лимаренко, Руслан Нікулін. Оператор-постановник: Євген Кирей. Режисер монтажу: Денис Гончаров. Звукорежисер: Владислав Зверов. Художник-постановник: Володимир Ковальчук. Художник з костюмів: Ольга Кожина. Художник з гриму: Ганна Гарченко.

У головних ролях: Андрій Федінчік, Дмитро Сова, Олександр Піскунов, Катерина Варченко, Ірина Бондаренко, Костянтин Добровольський, Федір Ольховський, Сергій Кисіль, Михайло Кришталь, Олександр Есмурзіев, Олена Провотар, Павло Костіцин.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) 2,37, частка аудиторії (shr%) — 8,26.

Трейлер

Бали
3933

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek