Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Відважні

Відважні

2020

Країна: Україна

Детективна драма

18 серій

Виробництво: FILM.UA на замовлення телеканала "Україна"

Показ: 6 квітня 2020, телеканал "Україна"

Дивитися серіал

Серіал розповідає про роботу спеціального підрозділу поліції, що займається проблемами домашнього насильства. Це важливий соціальний проект, покликаний не лише розповісти про проблему домашнього насильства в Україні, а й надати постраждалим конкретні інструменти, як діяти у тяжкій ситуації. Всі історії, розказані в серіалі, засновані на реальних подіях. У кожному епізоді автори серіалу надають телефон Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, щоб постраждалі могли отримати не лише психологічну підтримку, а й конкретний алгоритм дій для порятунку. Чотири головні героїні допомагають жінкам, дітям і навіть чоловікам, які страждають від домашнього насильства. Кожна з цієї четвірки теж пройшла через насильство: у кожної своя історія, скелет у шафі і сильна мотивація займатися саме цією справою.

Знімальна група

Продюсери: Вікторія Корогод, Олена Канішевська, Оксана Туник, Ірина Костюк, Юлія Міщенко, Сергій Демидов. Режисери: Максим Гуленко, Віра Яковенко. Сценарст: Юлія Міщенко. Оператор: Володимир Остапець. Режисер монтажу: Дмитро Колесник. Звукорежисер: Дмитро Копилов. Художники-постановники: Володимир Лисак, Наталія Барташ. Художник з костюмів: Оксана Тімоніна, Оксана Татаринова. Художник з гриму: Вікторія Черепейнік.

У головних ролях:  Ірина Лановенко, Олександра Люта, Дар'я Петрожицька, Олександра Гончарова, Артем Позняк, Олександра Польгуй, Олександр Норчук, Всеволод Шекита, Віталій Дерев'янчук.

Участь в фестивалях і конкурсах та нагороди: подяка Міжнародної правозахисної організації LaStrada.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 2,28, частка аудиторії (shr%) — 10,6.

Трейлер

Бали
1507

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek