Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Воскресіння Розстріляного Відродження

Воскресіння Розстріляного Відродження

Увійшов у топ-5 експертного голосування рейтингу "Знято в Україні" 2016-2018, TV: Докуфильмы\Докудрами

2016

Країні: Україна

Виробництво: компанія "ТелеПро" на замовлення телеканалу "Україна".

Показ: на телеканалі "Україна"  2 листопада 2016.

Дивитися 

Документально-історичний проект, присвячений поколінню українських митців, знищених у 30-х роках ХХ століття. У проекті взяли участь Джамала, Олег Скрипка, Анастасія Приходько, Олексій Суханов та Володимир Остапчук.

Артисти прочитали цитати з творів українських діячів доби "Розстріляного відродження". Відомий музикант, соліст українського гурту "ТНМК" Олег Михайлюта  побував у легендарному харківському будинку "Слово", де наклав на себе руки Микола Хвильовий, а також пройшов знаковими місцями "розстріляного відродження" у Харкові та Києві. Олег Михайлюта з"ясував, за що боролися українські діячі, які ідеї пропагували, у що вірили та в чому розчарувалися.

Знімальна група: Шеф-редактор: Ольга Артюшенко. Режисер-постановник: Наталія Рекункова. Оператор: Сергій Кондратьєв. Автор-журналіст: Олександр Ельцов. Керівник проекту: Тетяна Алтухова.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50), за середньою часткою показу всіх серій: рейтинг (rat%)  — 0,59, частка аудиторії (shr%) — 4,91.

Трейлер

Бали
584

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek