Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Захоплення

Захоплення

2019

Країна: Україна

Бойовик

8 серій

Показ: 11 лютого 2019, Інтер

Виробництво: 07 продакшн, телеканал Інтер

Дивитися серіал

Це історії про людей, які щодня ризикують власним життям. Головні герої — загін швидкого реагування поліцейського спецназу — займаються знешкодженням особливо небезпечних злочинців. Вони виконують роботу швидко і ефективно. Для них закон понад усе. Вони відчувають чужий біль, як свою, і чесно виконують свій обов'язок, захищаючи людей від злочинців. У членів команди є свої життєві драми і особисті трагедії.

Кожна серія розповідає про окрему спецоперацію. В основі сценарію лежать реальні події.

Знімальна група

Продюсер: Ганна Безлюдна, Костянтин Костюков. Режисери-постановники: Хачатур Василян, Роман Веркулич (Інтер), Анастасія Прудь (07 продакшн). Сценарист: Володимир Шегеда. Оператор-постановник: Дмитро Гораш. Режисер монтажу: Антон Ручко. Звукорежисер: Анрій Федоров. Художник-постановник: Станіслав Светличний. Художник з костюмів: Наталія Потарська. Художник з гриму: Яна Ляшенко.

У головних ролях: Станислав Боклан, Георгий Поволоцкий, Никита Вакулюк, Слава Красовская, Альберт Малик, Александр Божко, Вадим Павленко, Владимир Скорик, Ирина Веренич-Островская, Євген Рачок.

Саундтрек/пісня: Музика з бібліотеки оформлювальної музики Universal Production Music за ліцензією ООО Комп Мюзік Паблішинг.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 2,07, частка аудиторії (shr%) — 7,32.

Трейлер

Бали
1236

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek