Рейтинг "Снято в Украине"

Продюсери

Заря Ірина

Заря Ірина

Продюсер.

Фільми та серіали: Три сестри, Ніколи неЕ здавайся, Два серця (2020), Тайсон, Сонячний листопад, З мене досить, Референт, Про що мовчить річка, Порушуючи правила, Доторкнутися до серця, Чотирилісник бажань, Жива вода, Ялинка на мільйон, Життя Анни, Дорога додому, Артист (2019), Чужі рідні, Сліди в минуле, Сестри у спадок, Віддай мою мрію, Ні слова про кохання, На самій межі, Кров янгола, Скарбниця життя, Затемнення, Замкненим коло, Інша я, Виноград, Хто ти? (2018), Веселка в небі, Перехрестя, Настане світанок, На краю кохання, Коли повертається минуле, Заповіт принцеси, Друге життя Єви, Всупереч долі, Благі наміри, Балерина (2017), Я ніколи не плачу, Весільна сукня, Прости, Лист надії, Між любов'ю і ненавистю, Експрес-відрядження, Ласкаво просимо на Канари, Громадянин Ніхто, Паперові квіти (2016), Я буду чекати тебе завжди, Дізнайся мене, якщо зможеш, Пігулка від сліз, Підміна в одну мить, Чоловік на годину, лабіринти долі, Справа для двох, Гордіїв вузол, Братські узи (2014), Піти, щоб залишитися, Ти будеш моєю, Тариф "Щаслива родина", Сусіди по розлученню, Самотні серця, Мій тато льотчик, Любов з випробувальним терміном, Два Івана, Даша (2013), Фродя, Батьківський інстинкт, Одеса-мама, Мріяти не шкідливо, Мамочка моя, Люблю, тому що люблю, Це моя собака, Дочка баяніста, Генеральська невістка (2012), Темні води, Терміново шукаю чоловіка, Сім верст до небес, Нехай говорять, Пончик Люся, Павутинка бабиного літа, Одного разу в Новий рік, Медове кохання, Любов і трохи перцю, ліки для бабусі, Доярка з Хацапетівки 3, Весна в грудні, Білі троянди надії, Бабине літо (2011), з привітом, Коза ностра, Подруги, Моя любов, Зозуля, Коли на південь відлетять журавлі, Будинок малятка, Я щаслива! (2010), Зовсім інше життя, Горобини грона червоні, Ромашка, кактус, маргаритка, Кров не вода, Одружити Казанову, Ще один шанс, Її серце, Доярка з Хацапетівки. Виклик долі, Будинок з сюрпризом, Будинок для двох, Сільський романс, Вагома підстава для вбивства, Сорокап"ятка, Служниця трьох панів, Роман вихідного дня, Перстень з бірюзою, Героїня свого роману (2008), Ворожка (2007).

Фільми-учасники проекту "Знято в Україні": Сонячний листопад (2019).

Бали
364

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek