Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Зима що нас змінила

Зима що нас змінила

Переможець експертного голосування рейтингу "Знято в Україні" 2016-2018, ТВ Документальні фільми

2014

Країна: Україна

Документальний проект

Виробництво: ТО Babylon'13 и "1+1 Продакшн"

Показ в Україні: 3 квітня 2014 року, на сорковой день після розстрілу "Небесної сотні", фільм про загиблих активістів Майдану показали на каналі "1 + 1". Потім були показані і всі інші серії циклу.

Дивитися цикл

Цикл про Евромайдан з семи документальних фільмів. Їх знімали різні кінематографісти, які опинилися в гущі подій.

Небесна сотня. Історія про тих, хто загинув за свободу. Про них згадують учасники подій, і родичі.

Перша смерть. Історія Сергія Нігоян Сергій Гагікович — активіста Майдану, якого застрелили в центрі української столиці 22 січня.

Межигір'я. Батина хата. Про резиденції Віктора Януковича.

Самооборона. Учасники протестів згадують, як виникла Самооборона Майдану.

Пожежа в Будинку профспілок.  Жахлива пожежа в Будинку профспілок відбувся в останні дні Майдану, в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року. Хто його влаштував — до сих пір не відомо.

Автомайдан. 

Цикл був представлений в 2014 році на Канському фестивалі та на кінофестивалях в США.

Знімальна група

Съемочная группа

Продюсери: Наталя Якимович, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Денис Воронцов. Редактор проекту: Акім Галімов.

Режисери: Небесна сотня — Юлія Гонтарук, Роман Любий. Перша смерть — Володимир Тихий, Юлія Шашкова, Коктейлі Молотова — Олександр Стеколенко. Межигір'я. Батина хата — Юлія Шашкова. Самооборона — Костянтин Кляцкін і Марія Пономарьова. Пожежа в Будинку профспілок — Володимир Тихий, Юлія Шашкова. Автомайдан — Лариса Артюгіна.

Оператори: Юрій Грузнов, Ярослав Пілунський, Андрій Котляр, Євген Козеко, Ігор Іванько, Ілля Єгоров, Сергій Стеценко, Юрій Дунай, Крістіан Жереги, Марко Супрун, Ігор Грабович, Дем'ян Колодій, В'ячеслав Цвєтков, Никон Романченко, Сергій Клепач, Костянтин Кляцкін, Дмитро Сухолиткий-Собчук, Іван Сауткін, Лариса Артюгіна, Юрій Кривенко.

Композитор: Антон Байбаков.

Бали
2452

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek