Новости компаний 12 ноября 2019 в 16:01

У Конотопі для споживачів газу відкрили сучасний центр обслуговування клієнтів

У центрі вдалось поєднати весь спектр послуг: від розрахунків за газ до процесу приєднання до газових мереж та виготовлення проектної документації

Фото: "Сумигаз" Фото: "Сумигаз"
Фото: "Сумигаз"

Для 37,4 тисяч газифікованих домоволодінь Конотопу та Конотопського району 12 листопада запрацював новий сучасний Центр обслуговування клієнтів, який став уже сьомим у Сумській області.

"Ми покращуємо формат обслуговування споживачів природного газу — відкриваємо нові Центри обслуговування клієнтів, запроваджуємо онлайн сервіси. Сучасні технології обслуговування та доступність дають можливість клієнтам зекономити час, спростити процедуру одержання послуг, а також бути в курсі нововведень на газовому ринку країни. У планах відкриття подібних "відкритих просторів" по всіх відділеннях Сумщини", — говорить начальник управління клієнтського сервісу АТ "Сумигаз" Едуард Онищенко.

У Конотопському центрі обслуговування клієнтів вдалось поєднати весь спектр послуг: від розрахунків за газ до процесу приєднання до газових мереж, виготовлення проектної документації тощо.

Крім того, реалізовано цілий ряд нововведень: автоматична система розподілу клієнтських потоків — електронна черга, допомога фахівців у користуванні новими сучасними онлайн-сервісами, доступ до "Особистого кабінету" на 104.ua за допомогою екрану самообслуговування.

А ще — створені комфортні умови перебування у зонах очікування, що задовольняє усі потреби відвідувачів, особливо клієнтів поважного віку.

Новий Центр обслуговування клієнтів працює за адресою м. Конотоп, вул. Лазаревського, 6А, з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00 год, без обідньої перерви.

Звертаємо увагу, що з 12 листопада консультації побутових споживачів природного газу за адресою Конотоп, вулиця Батуринська, 64 більше не проводитимуться.

Загрузка...
Новое видео
Как запитчить инвестора? Василий Хмельницкий на U Tomorrow Summit. Аллея стартапов и инвестиции
Загрузка...