Новости компаний 13 сентября 2017 в 10:00

Українці випустили програму бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу

У вересні цього року українська корпорація IT-Enterprise випустила нову програму для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу

У вересні цього року українська корпорація IT-Enterprise випустила нову програму для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.

Корпорація IT-Enterprise уже 30 років запроваджує системи управління підприємствами, відома роботою з великими підприємствами по проектах реінжинірингу та автоматизації всіх процесів — від фінансового та бухгалтерського обліку до закупівель і виробництва. Новий продукт компанія створила спеціально для малого та середнього бізнесу.

"На українському ринку до сьогодні не існувало зручного й простого програмного забезпечення для ведення бухлобліку МСБ. Саме тому ми й розробили MASTER:Бухгалтерію. Цей сервіс відповідає вимогам українського ринку, він простий у використанні, підходить компаніям різного профілю. Цю програму може використовувати і фермерське господарство, і автомайтерня, і салон краси. Все просто: будь-яку операцію можна здійснити у два кліки", — коментує Марія Галелюка, керівниця проекту MASTER:Бухгалтерія.

MASTER:Бухгалтерія розроблена для українського ринку, а її функціонал охоплює всі види операцій на підприємствах малого та середнього бізнесу. Програма передбачає роботу з усіма системами оподаткування, в ній можна одночасно вести облік діяльності необмеженої кількості юридичних осіб.

Сервіс буде корисний бухгалтерам малих та середніх підприємств, власникам бізнесу. Перенести дані з інших систем легко, почати роботу — просто. Компанія проводить навчання для нових користувачів програми. За оголошеннями та оновленнями слідкуйте на Фейсбук сторінці MASTER:Бухгатерія.

Щоб стати користувачем MASTER:Бухгалтерія, зайдіть на сайт продукту, оберіть тарифний план та замовте пробну версію програми. Можна також звернутися за телефоном у службу підтримки: +38 (044) 333 444 7.

IT-Enterprise — провідний український розробник програмного забезпечення для автоматизації розподілених компаній, великих і середніх промислових підприємств, підприємств фінансового сектора, послуг, холдингових структур. Компанія заснована у 1987 році.

Систему IT-Enterprise використовують відомі українські підприємства різних галузей економіки: ВО "Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова", Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект", шинний завод "Росава", Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Інтерпайп Ніко-Тьюб, Київхліб, Фармак, Креді Агріколь Банк (Credit Agricole Group), Державний експортно-імпортний банк України.

Контактна інформація для преси:

Інна Єщенко, PR-менеджерка проекту MASTER:Бухгалтерія
+38(095)184-11-61
press@masterbuh.com

раздел:

По теме:

Корпорация УкрАВТО предлагает воспользоваться новыми преимуществами программы лояльности Drive2U!
Новости компаний 11 сентября 2017 в 11:43

Корпорация УкрАВТО предлагает воспользоваться новыми преимуществами программы лояльности Drive2U!

Одним из главных индикаторов того, насколько компания серьезно относится к клиентам, которые приходят к ней с целью приобрести автомобиль, становится формирование широкой сети станций технического обслуживания и инвестиции в ее развитие. При этом станции технического обслуживания создаются с учетом таких важных критериев как удобство расположения, оснащенность современным оборудованием и высококвалифицированный персонал

Почему в Украину мало инвестируют и как это исправить
Новости компаний 08 сентября 2017 в 15:43

Почему в Украину мало инвестируют и как это исправить

Повышение инвестиционной привлекательности остается одной из жизненно важных проблем нашего государства. Как же проложить путь между инвесторами и украинскими компаниями?