Новости компаний 03 февраля, 13:02

Вибираємо систему автоматизації для ролет і воріт

А ви знаєте, на що власники заміських будинків витрачають понад 8 годин щотижня? Вибираємо систему автоматизації для ролет і воріт

Вибираємо систему автоматизації для ролет і воріт Вибираємо систему автоматизації для ролет і воріт

Відповідь проста (хоча й неочевидна): на відчинення-зачинення віконних рольвіконниць, гаражних і в'їзних воріт.

Понад години щодня витрачається на керування захисними конструкціями! Для розрахунків ми брали стандартний 2-поверховий котедж із 15 вікнами й вбудованим гаражем.

Якщо вам не подобається перспектива витрачати 17 діб на рік на відчинення-зачинення рольвіконниць і воріт, досить автоматизувати ці вироби. На ринку представлені електроприводи різних брендів. Однак найпопулярнішим на території країн СНД є ALUTECH. Тому розглянемо можливості автоматики для воріт і ролет на прикладі продукції цього виробника.

Автоматика для ролет

ALUTECH пропонує різні системи автоматизації рольвіконниць. Ви можете вибрати бюджетне рішення з базовим набором налаштувань або багатофункціональну систему. Електроприводи бренда забезпечать легкий і швидкий процес піднімання-опускання ролет будь-яких розмірів.

Завдяки автоматиці ALUTECH ви легко зможете відчиняти або зачиняти всі рольвіконниці одночасно. Піднімання й опускання за графіком дають змогу створити ефект присутності для додаткового захисту від зловмисників у дні, коли у будинку нікого немає. Для керування ролетами може використовуватися настінний вимикач або дистанційний пульт.

Приводи ALUTECH прості в установці та налаштуванні. Вони безперебійно працюють у кліматичних умовах усіх регіонів СНД.

Приводи для гаражних і в'їзних воріт

Для керування гаражними воротами використовуються електроприводи серії Levigato. Вони забезпечують швидке піднімання та опускання секційного полотна: для відчинення конструкції заввишки 2 м знадобиться лише 10 секунд.

Автоматика для гаражних воріт ALUTECH має стильний дизайн, розроблений італійською студією. У приводах передбачене експрес-налаштування основних функцій. До комплекту поставки входить усе необхідне для установки.

Електроприводи Levigato призначені для автоматизації гаражних конструкцій площею до 18,6 квадратних метрів.

Електроприводи для в'їзних конструкцій, на відміну від автоматики для гаражних воріт, установлюються на вулиці. Тому вони повинні мати максимальний захист від впливу несприятливих погодних умов.

Автоматика ALUTECH — це комбінація розширеної функціональності, елегантного оформлення й надміцного корпусу, який захистить механізми від потрапляння пилу та вологи. Електроприводи для в'їзних воріт безвідмовно працюють у широкому діапазоні напруги (160-270 В) і навіть під час екстремально низьких температур (до -30 градусів без обігрівального елемента).

  • Ambo — це лінійка автоматики для розпашних воріт. Вона відрізняється підвищеною зносостійкістю. Електроприводи Ambo підходять для автоматизації захисних конструкцій з вагою стулки до 500 кг. Максимальна лінійна швидкість — 16 мм/с.
  • Roteo — це лінійка автоматики для відкатних воріт. Підходить для побутових і промислових захисних конструкцій вагою до 2 т. Під час синхронізації 2 приводів можна автоматизувати зустрічні відкатні ворота. Автоматика Roteo також передбачає підключення зовнішнього освітлення та керування ними за допомогою пульта.

Висновок

Офіційна гарантія виробника, висока міцність і великий набір функцій забезпечили електроприводам ALUTECH популярність серед покупців. Автоматизація ролет і воріт дасть вам змогу щодня заощаджувати час на рутинних турботах. У разі виникнення питань звертайтеся до офіційних представників ГК "АЛЮТЕХ" у вашому регіоні.

Загрузка...
Новое видео
Катерина Рожкова, НБУ: о кредитовании, страховании и экономике Украины
Загрузка...