12 марта 2018 в 18:13

Вперше в Україні — Young Scientists Conference

30-го березня у кінотеатрі "Київ" Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом проведе конференцію наукової молоді.

Вперше в Україні — Young Scientists Conference

30-го березня у кінотеатрі "Київ" Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом (КМЕФ) проведе конференцію наукової молоді (Young Scientists Conference).

Участь для талановитої молоді та викладачів буде безкоштовною.

Великий українець, почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин казав: "Молодь змінить Україну!". Ми повністю поділяємо його погляд і прагнемо його втілення в життя. 

Конференція об"єднає понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів з усієї країни і буде присвячена питанням формування нової економічної політики та плеканню підприємництва. 

Наша мета — допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності. Дати перспективним науковцям цінні дороговкази й об"єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку. 

Спікери заходу — півтора десятка провідних міжнародних і українських економістів, науковців, успішних промисловців та підприємців.

Програма та деталі тутwww.clubofrome.org.ua/golovna/ysc/

Серед ключових міжнародних ТОП-спікерів конференції: 

Андерс Війкман (Швеція) — співпрезидент Римського клубу;

Ерік Райнерт (Норвегія) — засновник фонду "Інший канон", голова Наглядової ради "CMD-Ukraine";

Гаррі Джейкобс (США) — член Римського клубу, головний виконавчий директор і голова ради World University Consortium, головний виконавчий директор World Academy of Art & Science. 

Реєструйтеся! - www.clubofrome.org.ua/umovi-uchasti/

раздел:

По теме:

Новий соціальний проект — Стартуй сьогодні
Новости компаний 12 марта 2018 в 18:06

Новий соціальний проект — Стартуй сьогодні

За декілька тижнів у Києві стартує перший етап соціального проекту "Стартуй сьогодні з SEOWAVE". Проект покликаний сприянню розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

Борг держбюджету перед "Рівнегаз збутом" по субсидіях збільшився втричі
Новости компаний 12 марта 2018 в 17:28

Борг держбюджету перед "Рівнегаз збутом" по субсидіях збільшився втричі

З початку поточного опалювального сезону заборгованість держбюджету перед "Рівнегаз збутом" за субсідії та пільги зросла втричі.

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...