Новости компаний 25 апреля 2019 в 20:07

За 2018 рік контакт-центр "Хмельницькгазу" опрацював 190 тисяч звернень клієнтів

У минулому році до контакт-центру газорозподільної компанії надійшло майже 190 тисяч звернень. Щомісяця оператори контакт-центру дистанційно консультують понад 16 тисяч споживачів природного газу Хмельницької області

За 2018 рік контакт-центр "Хмельницькгазу" опрацював 190 тисяч звернень клієнтів За 2018 рік контакт-центр "Хмельницькгазу" опрацював 190 тисяч звернень клієнтів
Фото: Хмельницькгаз

Близько трьох років клієнти "Хмельницькгазу" можуть  дистанційно отримати консультацію з будь-якого питання, зателефонувавши до контакт-центру компанії. Найчастіше клієнти компанії консультувались з приводу поточної інформації в квитанціях та стану особового рахунку. 

Про це повідомили в прес-службі компанії. 

Подпишитесь на канал DELO.UA

Найінформативнішим онлайн-сервісом залишається Особистий кабінет на сайті 104.ua, який нині успішно використовують понад 90 тис. подолян. За допомогою нього можна контролювати розрахунки, розмір нарахованої субсидії, бачити наявність боргу або переплати та передавати показання лічильника. Зареєструвати "Особистий кабінет" на сайті 104.ua можна, знаючи номер свого особового рахунку та суму останнього платежу.

В "Особистому кабінеті" споживачі також можуть отримати консультацію спеціаліста. Через цей онлайн-сервіс було надано понад 6 тис. консультацій з актуальних газових питань. Також понад 3,5 тисяч споживачів блакитного палива скористалися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua і опцією зворотного дзвінка — Callback.

"Однією з останніх новинок стало запровадження послуги — передача показань через сервіс Viber-бот 7104ua. Використання сучасних технологій дає нам можливість надавати значну кількість консультацій дистанційно та суттєво економити час наших клієнтів, — зауважує начальник управління клієнтського сервісу  ПАТ "Хмельницькгаз" Юлія Стрілець. — Особливістю даного сервісу є те, що споживачі можуть додавати до п"яти особових рахунків своїх рідних та близьких. За ними вони мають змогу переглядати виписки, дізнаватися стан заборгованості та здійснювати оплату дистанційно". 

За допомогою сучасних сервісів у 2018 році подоляни передали показання лічильника 307 тисяч разів, з яких  220  тис. надійшли через СМС на короткий номер 7104. Також майже 1,5  тисяч даних отримано на електронну пошту та  86 тис. показань прийнято за допомогою голосового меню IVR.

ДОВІДКА

ПАТ "Хмельницькгаз" здійснює розподіл природного газу на території Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району) усім категоріям споживачів. Щорічні обсяги транспортування складають понад 700 млн.м.куб. природного газу.

ПАТ "Хмельницькгаз" забезпечує природним газом більш як 400 тисяч домоволодінь Хмельниччини. Загальний рівень газифікації області становить майже 80%, протяжність газових мереж — більше 17 тисяч км. Підприємство є одним з найбільших роботодавців та платників податків області, що надає гарантовані робочі місця 2 тисячам працівників, стабільно входить до п"ятірки найбільших та сумлінних платників податків Хмельниччини. До бюджетів усіх рівнів ПАТ "Хмельницькгаз" у 2018 році сплатив понад 75 млн грн.

Загрузка...
Новое видео
Range Rover Evoque — женский автомобиль: правда или миф?
Загрузка...