Новости компаний 28 сентября 2018 в 14:38

"Запоріжгаз Збут" переміг у 70% тендерів ProZorro на закупівлю газу бюджетними установами

Цьогоріч "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ" взяв участь у 108 конкурсних торгах на закупівлю природного газу. Компанія стала переможцем 70 % від усіх проведених тендерів.

"Запоріжгаз Збут" переміг у 70% тендерів ProZorro на закупівлю газу бюджетними установами "Запоріжгаз Збут" переміг у 70% тендерів ProZorro на закупівлю газу бюджетними установами

Усі районні відділи освіти, молоді та спорту Запорізької області, кожен із яких щорічно споживає від ста до  півмільйона куб. м. газу, проводять закупівлю газу за процедурою тендерів ProZorro. Згідно з чинним законодавством, тендери на майданчику ProZorro проводять установи та організації, які фінансуються з державного та місцевого бюджетів.

"Наше товариство є стабільним постачальником на ринку природного газу. Завжди вчасно укладені договори з власником енергоресурсу, можливість постачання великих обсягів газу, наявність матеріально-технічної бази, а також кваліфікований персонал — є головними нашими  перевагами в конкурсних торгах, — розповідає директор ТОВ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ" Тетяна Колеснікова..

Загалом с початку року "Запоріжгаз Збут"  вже уклав 261 договір на постачання природного газу із бюджетними організаціями.

В Запорізькому регіоні працює більше 30 постачальників, які готові продавати блакитне паливо для промислових та бюджетних організацій. Між тим, саме "Запоріжгаз Збут" лишається лідером серед компаній-постачальників завдяки налагодженим зв"язкам, репутації надійного партнера та можливості укласти довгостроковий договір поставки газу з гарантованим проведенням лімітів без неочікуваних ситуацій із відсутністю газу.Загрузка...
Новое видео
Как запитчить инвестора? Василий Хмельницкий на U Tomorrow Summit. Аллея стартапов и инвестиции
Загрузка...