Агент на 10$ млн: СБУ обезголовлює верхівку мережі, яка готувала підґрунтя для російського вторгнення, - експерт

Агент на 10$ млн: СБУ обезголовлює верхівку мережі, яка готувала підґрунтя для російського вторгнення, - експерт
Олександр Дубінський. Фото: facebook Дубінського

Затримання народного депутата Дубінського стало результатом викриття Службою мережі, яка готувала підґрунтя для російського вторгнення.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це пише політолог Тарас Загородній.

Експерт наголошує, що Дубінським є черговим топ-фігурантом з чергової проросійської мережі, розгромленої СБУ Малюка.

"Шуфрич, Богуслаєв, Паша "Мерседес" та багато інших персонажів "кремлівського театру маріонеток" вже сидять. Тепер дійшла черга до Буратіно – агента на 10 мільйонів доларів (саме стільки виділили на проект у кремлі, за даними слідства). Дубінський входив до мережі агентів разом з біглим екс-нардепом Деркачом та екс-прокурором Куликом", - підкреслює політолог.

"СБУ обезголовлює верхівку мережі, яка готувала підґрунтя для російського вторгнення. Завдання Дубінського, Деркача та інших полягало у підриві взаємин України з ключовим партнером – США. Група відпрацьовувала меседжі росіян у медіа-полі. Мета – зробити тему України максимально токсичною для американського істеблішменту. Очевидно, Вашингтон не мав допомагати токсичній країні після повномасштабного вторгнення. Агенти Деркач і Буратіно місію провалили", - акцентує Загородній.

"СБУ стала силою, яка ефективно нейтралізує вплив агентів ворога. І закриває тих, про кого "всі все знали", але не могли нічого зробити. А тепер підозри мають цілком осяжний юридичний вимір",- резюмує експерт.

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки зібрала докази державної зради з боку Дубінського, який здійснював інформаційно-підривну діяльність на користь РФ і діяв під позивним "Буратіно".