Екссоратника Іллі Киви Михайла Маймана в Конча-Заспі затримав спецназ ДСР Нацполіції - ЗМІ

Екссоратника Іллі Киви Михайла Маймана в Конча-Заспі затримав спецназ ДСР Нацполіції - ЗМІ

Сьогодні близько 17:00 біля ресторану “Купецький двір” у елітному селищі Конча-Заспа під Києвом силами спецназу Департамента стратегічних розслідувань (ДСР) Нацполіції України було затримано командира добровольчого батальйону Тероборони Михайла Маймана (він же Михайло Помагайло). Про це повідомляє видання “Телеграф” і публікує відео затримання

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

За інформацією видання, поточне звинувачення — за статтею 262 (Викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років). Далі слідство розглядає можливість перекваліфікації на інші статті.

Михайло Майман — ветеран АТО, в березні 2022 він став командиром добровольчого формування 14 територіальної громади Києва "Архангела Михайла", який брав участь у звільненні населених пунктів регіону. За інформацією ЗМІ, колись був соратником одіозного Іллі Киви; звинувачували його і у привласненні великих сум пожертв на українську армію.

Стосовно Маймана СБУ вже розслідує одне кримінальне провадження, в рамках якого його було затримано влітку за підозрою у торгівлі зброєю.