Росія обстріляла ракетами порт Одеси

Росія обстріляла ракетами порт Одеси

У суботу, 23 липня, російські загарбники нанесли ракетний удар по Одесі. В одеський порт прилетіло дві ракети, внаслідок чого там спалахнула пожежа. Ще дві ракети “Калібр” збила українська система ППО.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Звернемо увагу, що цей обстріл відбувся якраз опісля підписання представниками України, Росії та Туреччини 22 липня у Стамбулі за підтримки ООН двох ідентичних угод про відновлення експорту зерна з українських портів.

Угода передбачала, що сторони не здійснюватимуть напади на портові споруди.

Нагадаємо, що і 16 липня зранку російська армія нанесла ракетний удар по Одесі. Ракета влучила у цивільний об’єкт – склад виробничо-торгівельної компанії. В ОК "Південь" повідомили, що ракетного удару завдано з використанням літаків стратегічної авіації Ту-95 з напрямку Ставропілля.

Ворог використовував  ракети Х-101. Зазначається, що у складі  виробничо-торгівельної компанії спалахнула пожежа орієнтовної площі 1000 м2.

А вдень 20 червня протягом трьох годин російські війська нанесли по півдню країни масований ракетний удар 14 ракетами. В Одесі тоді внаслідок влучання ракети вигорів логістичний продовольчий склад. Пожежа на площі понад 300 квадратних метрів була оперативно ліквідована рятувальниками.