САП наполягає на арешті голови Тернопільської облради, який підозрюється у корупції

Голова Тернопільської облради Михайло ГоловкоФото: Facebook / Михайло Головко
Голова Тернопільської облради Михайло Головко. Фото: Facebook / Михайло Головко

Прокурор звернувся до суду із клопотанням про зміну запобіжного заходу звільненому голові Тернопільської обласної ради Михайлові Головку, якого підозрюють у корупції.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Зазначається, що підозрюваний неодноразово порушував обов’язки, покладені на нього слідчим суддею після внесення застави.

"Крім того, неявка указаного підозрюваного у судове засідання 25 жовтня 2023 року  призвела до того, що строк дії процесуальних обов'язків сплив, оскільки без присутності підозрюваного неможливо проводити судовий розгляд та розглядати клопотання", - підкреслили у САП.

Зважаючи на це, прокурор наполягає на застосуванні до Головка більш суворого запобіжного заходу – триманні під вартою, а також стягненні в дохід держави застави, яку було внесено за указаного підозрюваного – понад 805 тисяч грн.

Нагадаємо,  26 червня НАБУ і САП затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні хабара. 

Посадовці вимагали майже 1,8 млн гривень у місцевого підприємця за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об'єктів комунальним підприємством Тернопільської облради.

При цьому Михайло Головко вніс заставу і 3 липня повернувся на  роботу.

Він наполягає на тому, що підозра у хабарі – "повний маразм, абсурд та провокація", оскільки обласна рада "вже майже два роки не має жодного відношення до бюджету ".