СБУ та БЕБ проводять обшуки в банках, що пов'язані з незаконним гральним бізнесом

СБУ та БЕБ проводять обшуки в банках, що пов'язані з незаконним гральним бізнесом

Співробітники Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки проводять обшуки в банках, котрі причетні до незаконного грального бізнесу. Про це повідомляє прес-служба БЕБ.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Співробітники Бюро економічної безпеки України та Служба безпеки України проводять обшуки в декількох регіонах України у фінансових установах. Ці банки використовувалися низкою компаній, що організували та проводили азартні ігри (гемблінг), букмекерську діяльність (беттінг) тощо. Відбувається документування протиправної діяльності службових осіб суб’єктів господарювання, які з метою ухилення від сплати податків створили вебсайти двійники, на яких вели онлайн-бізнес. При цьому не сплачували податок на прибуток, ПДФО та військовий збір", - сказано в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, орієнтовний щомісячний обсяг тіньових операцій  може сягати 12 млрд грн. Це близько 2 млрд грн не сплачених податків. 

Щоб прикрити свою діяльність згадана група осіб діяла за попередньою змовою з посадовцями фінансових компаній(як резидентів, так і нерезидентів України), а також використовувала реквізити 80 фіктивних компаній. 

Також для проведення незаконних фінансових операцій, вказана група осіб діяла в змові з посадовцями банків.

Наразі ведеться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, кіберфахівці Служби безпеки заблокували на Київщині масштабне виготовлення і збут підроблених документів центральних органів влади та силових структур України.  Фальшиві спецперепустки давали право пересуватися у комендантську годину.