СБУ затримала киянина, який допомагав призовникам тікати за кордон

СБУ затримала киянина, який допомагав призовникам тікати за кордон

Служба безпеки України затримала мешканця Києва, який допоміг тікати за кордон 20 призовникам. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Слідством встановлено, що зловмисник постачав своїх "клієнтів" повним пакетом підроблених документів, у тому числі і листами, що підтверджують, про навчання в закордонних вишах. Це коштувало 3,5 тис. доларів з людини", — сказано в повідомленні.

Згідно з ним, послугами затриманого скористалися близько двох десятків громадян. Наразі особу клієнтів встановлено, щодо них буде окремо прийнято рішення відповідними правоохоронними органами.

Співробітники СБУ задокументували факт отримання завдатку – 1500 доларів. Після цього зловмисника затримали у Києві під час передачі повного пакету підроблених документів.

Під час обшуків за місцем фактичного проживання правоохоронці вилучили готові до збуту підробки, а також комп'ютерне обладнання та засоби зв'язку із доказами протиправної діяльності.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, петиція до Президента України Володимира Зеленського із пропозицією скасувати обмеження на виїзд із країни для чоловіків від 18 до 60 років без військового досвіду набрала необхідні 25 тисяч голосів.