У Тернополі затримали іноземця, якого шукає Інтерпол: намагався створити кримінальне угруповання в Україні

У Тернополі затримали іноземця, якого шукає Інтерпол: намагався створити кримінальне угруповання в Україні

Служба безпеки продовжує системну боротьбу з міжнародною злочинністю, яка загрожує державній безпеці України. У результаті спецоперації в Тернополі затримано іноземця, який перебував у розшуку Інтерполу за вчинення тяжких злочинів.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що затриманим виявився учасник міжнародного злочинного угруповання з Південного Кавказу.

Зловмисники спеціалізувалися на розбійних нападах, що вчиняли з особливою жорстокістю.

"Співробітники СБУ отримали інформацію про те, що один з учасників банди приховано прибув до нашої держави, де сподівався переховуватись від правосуддя", - зазначають правоохоронці.

Крім того, зловмисник намагався створити в Західній України власне кримінальне угруповання для здійснення "нальотів" на оселі та бізнес місцевих жителів.

Таким чином він планував поширити свій злочинний вплив на території регіону і "піднятись у статусі" злочинної ієрархії.

Такі дії могли призвести до загострення криміногенної обстановки і розхитування суспільно-політичної ситуації в західних областях.

Однак співробітники Служби безпеки запобігли реалізації злочинних намірів. Вони встановили місцезнаходження кримінальника і затримали його.

"Наразі вирішується питання щодо застосування до нього екстрадиційного арешту. Також перевіряється можлива причетність затриманого до скоєння тяжких злочинів на території України", - повідомили в СБУ.

Зазначається, що заходи з викриття іноземного злочинця проводили оперативники СБУ Тернопільської області спільно з Державною міграційною службою.

Нагадаємо, кіберфахівці СБУ провели безпрецедентну спецоперацію із документування і блокування організованого злочинного угруповання, створеного громадянами РФ в Україні. В результаті вдалося ліквідувати їхнє незаконне онлайн-казино, через яке у РФ "пішло" близько 3 млрд у гривневому еквіваленті.