В Україні затримали двох ворожих агентів, які шукали "слабкі місця" в ЗСУ

В Україні затримали двох ворожих агентів, які шукали "слабкі місця" в ЗСУ

Співробітники Служби безпеки затримали двох російських агентів, які шукали "слабкі місця" в оборонних рубежах Сумщини. Зловмисники збирали інформацію щодо місць дислокації, кількості військових та озброєння, а також наявних укріплень українських Сил оборони, кажуть в СБУ.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"За оперативною інформацією, ці дані ворог планував використати для можливого переправлення на територію регіону диверсійно-розвідувальних груп. Двоє чоловіків були завербовані російськими спецслужбами під час повномасштабного вторгнення в Україну", – йдеться у повідомленні.

Зловмисники інформували своїх кураторів щодо ситуації у прикордонні, здійснювали фото- і відеофіксацію військових об’єктів та передавали файли працівникам ФСБ. Слідчі СБУ вже повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 111 КК (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Нагадаємо, що нещодавно Служба безпеки України також затримала двох мешканців Харкова, які передавали російським військовим дані про переміщення та позиції Збройних сил України.