В Харківській області знайшли місце катувань українців російськими загарбниками

В Харківській області знайшли місце катувань українців російськими загарбниками

В суботу, 17 вересня, керівництво Дергачівської окружної прокуратури Харківської області в рамках кримінального провадження за фактом колабораційної діяльності провело огляд  у приміщенні так званої "Народної міліції" російських окупантів смт Козача Лопань.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Правоохоронцями встановлено, що під час окупації населеного пункту представники РФ створили псевдоправоохоронний орган, у підвальному приміщенні якого облаштували катівню, де піддавали нелюдським тортурам цивільних", – повідомляють у Харківській обласній прокуратурі.

Під час огляду вилучено документи, що підтверджують функціонування псевдовідділу поліції та апарат, яким окупанти катували мирних мешканців.

"Наразі встановлено осіб, які працювали на представників країни-агресора, вживаються заходи щодо притягнення їх до кримінальної відповідальності", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно управління Служби безпеки України в Харківській області в рамках документування злочинів російсько-окупаційних військ проти мирного населення виявило місце незаконного утримували громадян у звільненому Куп’янську.