Хотів дати хабар екскомандувачу Об'єднаних сил: правоохоронці викрили підприємця (ФОТО)

НАБУ, СБУ, люди
Затримання громадянина, який намагався надати хабар командувачу ОСУВ "Одеса". Фото: НАБУ

Правоохоронці затримали громадянина на наданні хабаря командувачу оперативно-стратегічного угруповування військ "Одеса" в розмірі 200 тис. гривень. Про це 19 листопада повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Зазначається, що кошти передавалися від керівника приватної компанії. В обмін на це він хотів видачі окремого розпорядження, щоб отримати дозвіл на вилов біоресурсів у забороненій прикордонній зоні.

Як додали в Національному антикорупційному бюро, кримінальне провадження розпочато на підставі заяви командувача ОСУВ "Одеса", який у подальшому сприяв викриттю злочину.

Попередня кваліфікація справи: ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Імена фігурантів не низваються, але відомо, що командувачем ОСУВ "Одеса" є Едуард Москальов.

Раніше він був першим заступником командувача військ оперативного командування "Схід" Сухопутних військ України. Також Москальов обіймав посаду заступника командувача Обʼєднаних сил. 

А з березня 2022 по лютий 2023 років він очолював командування Об'єднаних сил.