DZO змінюється, щоб зробити бізнес з державою простішим

DZO змінюється, щоб зробити бізнес з державою простішим
Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

30 жовтня, Київ. «Держзакупівлі.онлайн» (DZO) – один із ключових майданчиків системи Prozorro. Щодня тут укладаються тисячі угод, за кожною з яких – унікальна історія взаємодії українського бізнесу з державою. 

Сьогодні майданчик змінюється, аби досвід цієї взаємодії став яскравою згадкою про зручність та відкриту конкуренцію, бо з DZO легко, людяно, прозоро.

Зручність та досвід – основа трансформацій

Основна мета ребрендингу DZO —  стати ще сучаснішою платформою та підкреслити місію мотивувати український бізнес будувати взаємини з державою.

“Свого часу ми одні з перших підтримали бажання держави стати прозорішою та простішою для людей, тож стали одним із ключових онлайн-майданчиків Prozorro у 2016 році. За ці 7 років нашим сервісом скористались понад 10 тисяч державних установ, і ще головніше — понад 50 тисяч підприємців знайшли своїх клієнтів, чим ми дуже пишаємося”, – розповів генеральний директор DZO Василь Кольга. 

Успіх платформи став гарним сигналом, але не вироком, який змусив би зупинитися. Тим паче, що з початком повномасштабного вторгнення DZO, як і весь український бізнес, відчув потребу в трансформації, щоб відповідати викликам часу, продовжити надавати якісний сервіс та мати змогу розвиватися у нових реаліях.

“Наразі ми відчуваємо потребу в змінах, аби допомогти українському бізнесу та державі у боротьбі за нашу незалежність, майбутній відбудові країни та побудові прозорих закупівель. Тож змінюємося, аби на нашому майданчику робити бізнес з державою було комфортно та просто, для спільної перемоги!” –  закликав Василь Кольга. 

Зміни, які зроблять взаємодію бізнесу та держави ще зручнішою 

Платформа «Держзакупівлі.онлайн» представила оновлений інтерфейс, який буде поступово наповнюватися новими рішеннями задля кращого досвіду взаємодії користувачів з майданчиком.

Також DZO повністю змінив свій візуальний стиль, включно з комунікаційною платформою та логотипом. Основа нової комунікації – платформа “Бізнес з державою починається тут”, в яку закладено реальні історії закупівель на майданчику DZO:

  • там, де адміністрація опери придбала сатин, штапель та гіпюр для світової прем’єри;
  • там, де столяр Микола виконав замовлення по виробництву парт для школи;
  • там, де програміст Олег продав послуги з адміністрування сайту для міської ради.

“Держзакупівлі.онлайн - це історія не лише про бізнес-взаємодії, а й кроки на зустріч та рішучість людей, які кожного дня пишуть історію країни. Саме цю ідею у трансформації платформи втілила команда YARCHE. Як розповів СЕО агенції  Данило Мартинов, представники платформи та бізнесу відзначили головну рису платформи, яку заклали у кожну лінію змін.

“Держзакупівлі.онлайн” – найлюдяніша платформа в системі Prozorro. Це ми зрозуміли, поспілкувавшись як із замовниками, так і з підприємцями. І саме ця характеристика стала основою ребрендингу та нової комунікації”, – розповів Данило Мартинов, СЕО агенції YARCHE.

Команда DZO очікує, що завдяки ребрендингу український бізнес вкотре переконається в тому, що державні закупівлі – це легко, людяно та прозоро.

Про компанію 

“Держзакупівлі.онлайн” – платформа державних закупівель в системі Prozorro. Це місце, де підприємці роблять бізнес з державними організаціями.