Экономика 01 января 2007 в 1:01

Без шансів на чемпіонат

Футбольне свято в Німеччині підходить до завершення. Чотири кращих збірних планети — Німеччина, Франція, Португалія та Італія — визначать з-поміж себе чемпіона світу 2006 року.

Вражає організація німцями чемпіонату світу. Про фантастичні дороги та

Тим не менше надію спільно с поляками організувати фінальну частину чемпіонату Європи 2012 року плекаємо. А для цього нам потрібно буде всю країну перетворити в суцільний будівельний майданчик.  Власне, поляки вже почали підчищати свої негаразди — дороги біля Кракова. Хоча перебити смак може ложка «дьогтю» — у поляків у розпалі футбольний корупційний скандал.


Є, правда, й інший приклад. Китайський. Ті практично за рік до початку літньої Олімпіади в Пекіні все вже підготували і все збудували. Але Україна — не Китай. Тож шанси провести чемпіонат Європи в Україні стають з кожним днем все примарнішими.

раздел:

По теме:

“Донецкие корни” Медведько не помогут
Экономика 01 января 2007 в 1:01

“Донецкие корни” Медведько не помогут

Голоса входящих во фракцию «Регионы Украины» народных депутатов могут быть решающими в назначении нового руководителя в здание на Резницкой

Яценюк пересмотрит прогнозы
Экономика 01 января 2007 в 1:01

Яценюк пересмотрит прогнозы

Министерство экономики официально отозвало свой прогноз макроэкономических показателей Украины на 2006 год, сообщил министр экономики Арсений Яценюк. Он не назвал дату обнародования нового прогноза, на основании которого формируются показатели госбюджета,