Редактор «ДЕЛО» Сергій Сахацький: Саме УПА захистила право українців на життя на своїй території, бо нас могла спіткати доля кримських татар

14 вересня Генеральна асамблея ООН прийняла декларацію про права корінних народів. В ній йшлося про засудження репресій та депортацій, а також про право корінних народів на самовизначення, землю й природні ресурси.
Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

ній зазначалося, що «корінні народи не підлягають примусовому видаленню зі своїх земель або територій». Більшість країн членів-учасників ООН вітали дану декларацію бурхливими оваціями.

Того ж дня на Радянській площі в Сімферополі пройшло від-криття монумента «На згадку про жертви радянського народу, полеглі від рук посібників фашистів — вояків ОУН-УПА та інших колабораціоністів». Правда, цікаво? В той час, коли цивілізовані держави йдуть на захист корін-них народів, українські політичні маргінали медитують на пам’ятники жертв неіснуючого радянського народу та ще й у Сімферополі, де не ступала нога «упівця».

Чомусь ніхто не згадує, що саме УПА захистила право українців на життя на своїй території, бо нас могла спіткати доля кримських татар.