Через "подію" на території ЗАЕС поранено 9 окупантів, є й загиблі: що каже мер

Через "подію" на території ЗАЕС поранено 9 окупантів, є й загиблі: що каже мер
Фото: Фото: Telegram/orlovdmytroEn

Мер окупованого російськими військами Енергодара Запорізької області Дмитро Орлов заявляє про наявність загиблих та принаймні дев'яти поранених окупантів через певну подію, що відбулася 18 липня.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"На території тимчасово окупованої ЗАЕС відбулася подія, внаслідок якої рашистів трохи поменшало фізично... Що відомо точно: в другій половині дня в міську лікарню терміново доставлені 9 військових країни-терориста з пораненнями різної ступені важкості. Деякі лікуються амбулаторно, деякі госпіталізовані в стаціонар. Один з них у важкому стані - в реанімацію. Також є і загиблі, але назвати іх точну кількість наразі ми не можемо", - повідомив він.

При цьому голова міста зазначив, що не буде "домислювати, що ж стало причиною" зменшення кількості окупантів на об’єкті, "який вони начебто ретельно "охороняють", додавши, що про це, ймовірно, "пізніше скажуть компетентні служби".

"Зараз можемо додати тільки, що орки перелякалися настільки, що в паніці бігали по території станції, на тривалий час заблокували на підприємстві одразу дві зміни оперативного персоналу, які мали міняти одна одну. Врешті людей відпустили. Окупанти ж продовжують шукати ворогів. І, можливо, починають усвідомлювати, що цинічні обстріли сусідніх населених пунктів, які ведуться ними з території атомної станції, не минуться для них безслідно", - натякнув Орлов.

Зазначимо також, що вдень Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" заявила, что на ЗАЕС загарбники почали викрадати персонал з ключових керівних позицій станції, зокрема 17 липня вони захопили і вивезли в невідомому напрямку начальника служби охорони навколишнього середовища Ігора Квашніна, і його місце знаходження встановити не можливо. В НАЕК припустили, що "наступним кроком окупантів стане чергова провокація".

Нагадаємо при цьому, що у попередні дні значних обстрілів, яких до середини липня не відбувалося, стало зазнавати місто Нікополь Дніпропетровської області, розташоване неподалік ЗАЕС з протилежного, контрольованого Україною боку Каховського водосховища.