Через російську атаку постраждав завод PepsiCo під Києвом (ФОТО, ВІДЕО)

пожежа PepsiCo вишневе 21 вересня
Фото: ГУ ДСНС в Київській області

У Вишневому Київської області під час атаки у ніч проти 21 вересня уламки російської ракети впали на територію заводу і складів компанії PepsiCo, через що підприємство отримало суттєві пошкодження.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Так, внаслідок пожежі, яка виникла через це, було зруйновано склад молочної продукції та пошкоджено частину виробничих приміщень. На відео з місця події видно, що постраждала легка конструкція складу просто позбулася покрівлі та стін, уламки яких розкидало, зокрема, по вулиці за межі території підприємства.

У Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Київській області сухо повідомили, ліквідували в четвер загорання на території промислового підприємства, що виникло внаслідок падіння уламків ворожої ракети, але опублікували значну кількість фотоматеріалів.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну завод у Вишневому став основним для PepsiCo в Україні. Зокрема, сюди на початку року було перенесено виробництво соків Sandora і "Садочок", яке раніше здійснювалося на заводі в селі Миколаївське під Миколаєвом, який теж продовжує роботу.

Зазначимо при цьому, що 1 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що внесло корпорацію PepsiCo до переліку міжнародних спонсорів війни через продовження нею роботи в Росії.

Нагадаємо, що 21 вересня Росія атакувала низку регіонів України 43 крилатими ракетами, випущеними з 10 літаків. З них 36 було знищено. Внаслідок атаки сталися часткові знеструмлення в Рівненській, Житомирській, Київській, Дніпропетровській та Харківській областях. Крім цих регіонів, були атаковані Черкаси та Дрогобич Львівської області.