ДСНС розблокувала Десну біля Києва від заторору, підірвавши кригу вибухівкою (ФОТО, ВІДЕО)

ДСНС розблокувала Десну біля Києва від заторору, підірвавши кригу вибухівкою (ФОТО, ВІДЕО)
Фото: ГУ ДСНС у Київській області

Річку Десну в районі села Погреби Броварського району розблоковано від крижаних заторів. Про це повідомляє Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Київській області.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Станом на 15:00 22 січня у Броварському районі проведено роботи щодо розблокування гирла річки Десна від крижаних заторів. Ведеться постійний моніторинг рівня води на прилеглих до русла Десни територіях", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, що через льодохід на Десні біля Погребів утворився затор, який спричинив підвищення рівня води. Через це виникла загроза підтоплення домоволодінь, що знаходяться поблизу річки.

На місці ліквідації надзвичайної ситуації було створено оперативний штаб, куди увійшли представники місцевих органів влади, рятувальники, військові та поліцейські.

Столична влада також попереджала про підрив льодового затору в районі сіл Погреби та Зазим'я у ніч на 21 січня. На фото та відео ж, опублікованих ДСНС у неділю, зображно, зокрема, підготовку до такого вибуху вже у світлу пору доби та сам вибух.