Кримський міст зруйнований внаслідок вибуху. Все що відомо

Кримський міст зруйнований внаслідок вибуху. Все що відомо

Вранці в суботу 8 жовтня на мості з материкової частини до анексованого Росією Криму стався вибух та пожежа. Внаслідок цього міст був зруйнований. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Згідно з повідомленням Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки РНБО, інформація про пожежу на мості з'явилася в мережі о 7:00 Місцева окупаційна "влада" каже, що пожежа на мості виникла внаслідок загорання цистерни. Але на опублікованих в мережі фото можна побачити, що пошкодження отримало також дорожне полотно.

Згодом окупанти обмежили рух автотранспорту по мосту та заявили, що хочуть запустити паромну переправу між окупованим півостровом та материковою частиною Росії.

Російський президент Володимир Путин вирішив створити комісію для розслідування причин вибухів на Кримському мосту.

Як повідомили Delo.ua в правоохоронних органах вибух що знищив Кримський міст є результатом спецоперації Служби безпеки України. В СБУ офіційно відмовилися коментувати будь-які вибухи на окупованих територіях до перемоги України у війні.

Тим часом на телеграм-каналі СБУ вийшов пост з натяком на причетність служби до вибуху на мості.

Радник голови Офісу Президента Михайло президента відреагував на вибухи, що спричинили пожежу на Кримському мосту твітом про те, що "все незаконне має бути знищене".

А голова "Укрпошти" Ігор Смілянський повідомив, що випустить військову марку з нагоди знищення Кримського моста та представив її дизайн.

Пізніше в районі знищеного Кримського моста сформувалися затори з десятків суден, котрі не змогли пройти через Керченську протоку.

Нагадаємо, Мінінфраструктури вже зараз думає над тим, як провести реінтеграцію Криму з іншими регіонами країни та з усім світом після деокупації півострова. Зокрема, міністерство планує демонтаж Кримського мосту та будівництво доріг, і швидкого залізничного сполучення материкової України з півостровом.