- Тип
- Війна Війна
- Категорія
- Події
- Дата публікації
Окупанти знову вдарили по Херсону, є жертва

Російські окупаційні війська вранці 16 січня знову вдарили по Херсону з артилерії. Під обстріли потрапили багатоквартирний будинок, інтернат та дитяча лікарня.
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.
"У Дніпровському районі міста ворожі снаряди поцілили у багатоквартирний будинок та будівлю інтернату. Попередньо відомо про одну загиблу, що мешкала в пошкодженому будинку", - зазначив він.
За його словами, також окупанти вкотре атакували обласну дитячу клінічну лікарню. Внаслідок атаки вибиті шибки в неонатальному корпусі, обійшлося без поранених.
Підписуйтеся на наш YouTube каналНагадаємо, окупанти протягом доби 15 січня 90 разів відкривали вогонь по населеним пунктам Херсонської області. У Херсоні під обстріли потрапили будівля Червоного Хреста, міська лікарня, центр реабілітації дітей з інвалідністю та житлові будинки.