Росіяни обстріляли Дніпропетровську область з РСЗВ "Торнадо С" та "Ураганів"

Росіяни обстріляли Дніпропетровську область з РСЗВ "Торнадо С" та "Ураганів"

Армія країни-агресора РФ продовжує терор Дніпрпетровської області. 19 серпня окупанти накрили вогнем одразу три райони - Криворізький, Синельниківський та Нікопольський.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

"У Апостолівській громаді Криворізького району росіяни вбили 36-річного чоловіка. Вони обстріляли громаду з "Ураганів". У селі Перше Травня понівечене житло, газогін та лінія електропередач", - зазначив Резніченко.

По Великій Костромці Зеленодольської громади били зі ствольної артилерії. Є руйнування. Люди не ушкоджені.

"У Межівській громаді Синельниківського району поранений 12-річний хлопчик. Він просто спав удома, коли у його будинок прилетіли снаряди з російської РСЗВ "Торнадо С". Дитина у лікарні, її прооперували. У селі є понівечене житло", - повідомив очільник ОВА.

Крім того, на центр нічного Нікополя ворог направив 10 снарядів зі ствольної артилерії.

У місті пошкоджені до 20 багатоповерхівок, з десяток магазинів, ліцей, банк та автобусна зупинка. Виведено з ладу лінію електропередач. Працюють електрики. Минулося без загиблих та поранених.

Нагадаємо, російські окупаційні війська вдень 16 серпня знову обстріляли житлові квартали Нікополя Дніпропетровської області. У місто прилетіло 20 реактивних снарядів з "Градів" та 10 зі ствольної артилерії.