Стрілянина в Таїланді: колишній поліцейський вбив 34 людей, в тому числі 22 дитини

Стрілянина в Таїланді: колишній поліцейський вбив 34 людей, в тому числі 22 дитини

В четвер, 6 вересня, озброєний чоловік відкрив стрілянину в дитячому садку в центрі міста Накланг (провінція Нонг-Буа-Ламфу, Таїланд). Зловмисник вбив щонайменше 34 людиней, в тому числі 22 дитини. Про це повідомляє The Guardian.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Багато людей дістали поранення, однак поліція поки що не називає точну кількість постраждалих.

Попередньо відомо, що стрілок — колишній поліцейський. Вбивця був озброєний вогнепальною зброєю та ножем, він напав на дітей під час тихої години, а потім втік.

Речник прем'єр-міністра Таїланду Прают Чан-о-ча заявив, що всі служби безпеки були попереджені про спробу зловити злочинця. Прем'єр-міністр також наказав генерал-лейтенанту Яньонгу Веч-Осоту, головнокомандувачу поліції, вилетіти в Нонг Буа Лампху, щоб прискорити розслідування.

Деякі ЗМІ повідомляють, що зловмисника ще не спіймали. Також є інформація, що вбивця наклав на себе руки.

Остання масова стрілянина такого масштабу в Таїланді сталася в 2022 році, коли озброєний автоматом солдат убив щонайменше 29 людей і поранив ще майже 60 під час нападу на військову базу та торговий центр.

Нагадаємо також, що у квітні у Нью-Йорку в Брукліні на станції метро людина у протигазі та помаранчевому будівельному жилеті застрелила 5 людей.