Житель Київської області підірвав гранату у власній квартирі

Житель Київської області підірвав гранату у власній квартирі

Мешканець Київської області у себе на квартирі намагався розібрати гранату РГО і випадково висмикнув кільце, через що граната детонувала. Сам чоловік не постраждав. Про це на своєму Facebook повідомив начальник Національної поліції Київщини Андрій Небутов.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"У своїй квартирі господар намагався розібрати гранату "РГО", смикнув за запобіжне кільце, сталася детонація. На кадрах з місця події видно красномовний результат такої гри. Вибуховою хвилею знищили меблі, сам господар дивом не постраждав. Тепер же нестиме кримінальну відповідальність за незаконне" зберігання гранати", - написав Небытов.

За його словами, це вже другий випадок за останні 7 днів у Броварському районі, коли необережність могла коштувати життя. Т1 серпня 43-річний мешканець Броварів отримав травму рук після маніпуляцій із гранатою.

"Ще раз закликаю громадян пам'ятати про заходи безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами. Якщо маєте незареєстровану зброю, гранати, боєприпаси, не ризикуйте, краще здавайте, тоді зможете уникнути відповідальності", - написав начальник поліції Київської області.

Нагадаємо, раніше ДСНС заявляла, що розмінування українських територій може зайняти від 5 до 10 років. Загальна кількість мін, касетних елементів та спеціально встановлених вибухових пристроїв становить близько 10% усіх виявлених та знешкоджених вибухонебезпечних предметів.