ЗСУ знову завдали удару по Антонівському мосту

ЗСУ знову завдали удару по Антонівському мосту

Вночі, 14 серпня, Збройні сили України нанесли черговий удар по Антонівському мосту, що на тимчасово окупованій частині Херсонської області. Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця об'єднаного координаційного пресцентру оборони "Південь" Наталя Гуменюк.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Ми продовжуємо вогневий контроль над транспортними та логістичними артеріями на тимчасово окупованій території, оскільки маємо чіткий намір допомогти окупантам прийняти правильне рішення та направити їх черговий "жест доброї волі" у потрібному нам напрямку", — заявила Гуменюк.

В черговому зведенні командування повідомило, що за Антонівським автомобільним мостом закріплено статус – непроїзний.

Раніше повідомлялося, що Збройні сили України завдали ударів по Антонівському та Каховському мостах в ніч з 7 на 8 серпня. До цього окупанти вже закривали проїзд через Антонівський міст, який у ніч на 27 липня також отримував чергові пошкодження через обстріли з української сторони. 

Президент Володимир Зеленський пояснює руйнування українськими військовими автомобільного мосту через Дніпро в селищі Антонівка біля Херсона прагненням позбавити російські окупаційні сили в регіоні будь-яких логістичних можливостей.