Lifestyle 23 августа 2018 в 19:30

Sustainable Fashion Pad — перша українська платформа про свідому моду

8-9 вересня у Києві відбудеться Sustainable Fashion Pad в рамках Maker Faire. На два дні один з павільйонів ВДНГ стане креативним простором для тих, хто прагне відкрити для себе свідомий lifestyle та переосмислити процес виробництва та споживання

Sustainable Fashion Pad — перша українська платформа про свідому моду Sustainable Fashion Pad — перша українська платформа про свідому моду

Sustainable Fashion Pad — це перша українська платформа про свідому моду та раціональне споживання.

Kapsula, Marsala, Ozero, Raw Flaw, ReThink, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів поділяться своїм досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше — краще.

В програмі:

Sustainable Fashion Pad

Лекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Дєєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими.

Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala з Марією Маслій та художником Євгенієм Лапченко, OLK Manufacture з Оксаною Левченею, Kapsula з Наталією Гордієнко та Ozero.

Charity Swap Shop разом з благодійним магазином LASKA.Sustainability — це про стосунки між людьми на навколишнім середовищем. Кожна наша сьогоднішня дія, має невидимий, але реальний наслідок завтра.

Щоб зберегти баланс між природою та комерцією, потрібно знати свої можливості раціонального покупця і долучитись до кращого майбутнього планети — через ремесло, спільноту та культуру.

  • Начало: 8 сентября, 2018
  • Окончание: 9 сентября, 2018
  • Место проведения: ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 Київ, Украина
  • Стоимость: 52 — 105 грн
  • Организатор Kyiv Maker Faire.
  • Сайт: https://www.facebook.com/sustainablefashionpad/
Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...