Українці випустили програму бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу

13 сентября 2017, 10:00
Увеличить размер шрифта Увеличить размер шрифта

У вересні цього року українська корпорація IT-Enterprise випустила нову програму для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу

Українці випустили програму бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу | Новости компаний | Дело Увеличить картинку

У вересні цього року українська корпорація IT-Enterprise випустила нову програму для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.

Корпорація IT-Enterprise уже 30 років запроваджує системи управління підприємствами, відома роботою з великими підприємствами по проектах реінжинірингу та автоматизації всіх процесів — від фінансового та бухгалтерського обліку до закупівель і виробництва. Новий продукт компанія створила спеціально для малого та середнього бізнесу.

"На українському ринку до сьогодні не існувало зручного й простого програмного забезпечення для ведення бухлобліку МСБ. Саме тому ми й розробили MASTER:Бухгалтерію. Цей сервіс відповідає вимогам українського ринку, він простий у використанні, підходить компаніям різного профілю. Цю програму може використовувати і фермерське господарство, і автомайтерня, і салон краси. Все просто: будь-яку операцію можна здійснити у два кліки", — коментує Марія Галелюка, керівниця проекту MASTER:Бухгалтерія.

MASTER:Бухгалтерія розроблена для українського ринку, а її функціонал охоплює всі види операцій на підприємствах малого та середнього бізнесу. Програма передбачає роботу з усіма системами оподаткування, в ній можна одночасно вести облік діяльності необмеженої кількості юридичних осіб.

Сервіс буде корисний бухгалтерам малих та середніх підприємств, власникам бізнесу. Перенести дані з інших систем легко, почати роботу — просто. Компанія проводить навчання для нових користувачів програми. За оголошеннями та оновленнями слідкуйте на Фейсбук сторінці MASTER:Бухгатерія.

Щоб стати користувачем MASTER:Бухгалтерія, зайдіть на сайт продукту, оберіть тарифний план та замовте пробну версію програми. Можна також звернутися за телефоном у службу підтримки: +38 (044) 333 444 7.

IT-Enterprise — провідний український розробник програмного забезпечення для автоматизації розподілених компаній, великих і середніх промислових підприємств, підприємств фінансового сектора, послуг, холдингових структур. Компанія заснована у 1987 році.

Систему IT-Enterprise використовують відомі українські підприємства різних галузей економіки: ВО "Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова", Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект", шинний завод "Росава", Нижньодніпровський трубопрокатний завод, Інтерпайп Ніко-Тьюб, Київхліб, Фармак, Креді Агріколь Банк (Credit Agricole Group), Державний експортно-імпортний банк України.

Контактна інформація для преси:

Інна Єщенко, PR-менеджерка проекту MASTER:Бухгалтерія
+38(095)184-11-61
press@masterbuh.com

Раздел:

Главные новости от delo.ua
Поздравляем! Вы подписались на рассылку от delo.ua
Українці випустили програму бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу | Новости компаний | Дело
Комментарии Facebook
Комментарии
Вход

Если у Вас до сих пор нет аккаунта на Дело - зарегистрируйтесь

Мнения
Курсы валют
покупка продажа НБУ
USD USD - - 26.5
EUR EUR - - 31.26
RUB RUB - - 0.44
Цены на топливо
ДТ СПБТ
Донецкая область 25.98 13
Киевская область 25.59 12.72
Львовская область 25.39 12.88
Популярные теги
3G
web-T::CMS. Проверенные решения Хостинг-партнер
Хостинг сайтов - MiroHost
© 2005-2017 Ekonomika Communication Hub.
Все права защищены
Тел.: 044 585 58 91/92
Узнай, как перепечатывать новости, и смело используй материалы из новостной ленты портала Delo.ua

— Материалы, которые отмечены этим знаком, публикуются на правах рекламы. За содержание рекламы ответственность несут рекламодатели.