Найближчими тижнями Україна отримає зенітні установки та ракети для ППО - прем'єр Британії

Найближчими тижнями Україна отримає зенітні установки та ракети для ППО - прем'єр Британії

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що найближчими тижнями Україні передадуть зенітну зброю та ракети протиповітряної оборони.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба британського уряду за результатами телефонної розмови прем'єра Британії з президентом України Володимиром Зеленським.

"Інформуючи про нові поставки летальної зброї, прем’єр сказав, що найближчими тижнями надійде більше зенітної зброї та ракет протиповітряної оборони малої дальності", – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Сунак та Зеленський обговорювали стан пошкодженої в ході війни української інфраструктури, а президент України подякував британському прем’єру за допомогу у відновленні енергопостачання та надання електрогенераторів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак після переговорів з президентом Володимиром Зеленським 19 листопада заявив, що Україна отримає від Великобританії новий пакет військової протиповітряної допомоги, який включатиме 120 спеціальних зенітних установок і технологій для протидії БПЛА.