Ткач місцевій владі: "якщо зливатимо гроші на барабани — програємо війну"

Київська міська державна адміністрація
Київська міська державна адміністрація
Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Одним з чинників програшу Україною війни може стати недоцільне використання бюджетних коштів, зокрема - на закупівлі барабанів в укриття. Про це заявив журналіст-розслідувач Михайло Ткач на своїй сторінці у Facebook.

"Чи можемо ми програти війну? Так. - Якщо продовжимо вимивати гроші з бюджету десятками мільйонів на стадіони, барабани, бордюри, бігові доріжки та інший антураж мирного часу або закуповувати потрібні речі за завищеною вартістю, ми можемо програти", - підкреслив він.

Також журналіст перерахував інші чинники, які заважають перемозі України, серед котрих: чкщо політики у своїх діях будуть послуговуватись бажанням повернути або отримати владу; якщо не закриємо кордон для втікачів і не припинимо штампувати здорових інвалідів; якщо не повернемо підтримку Сил Оборони донатами до рівня першого півріччя повномасштабного вторгнення тощо.

"Все з переліченого вбиває наших захисників і захисниць. Віддаляє Перемогу. Допомагає ворогу. 140 мільйонна "країна-ідіот" не збирається програвати цю війну. Для путіна ця війна - це квиток в один кінець. Вони продовжуватимуть нас знищувати повільно чи швидко. Вони можуть робити це ще рік і два і три", - констатував Ткач.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко виправдовував закупівлю районними адміністраціями барабанів за майже 900 тисяч гривень для укриттів за виділені містом кошти.