Зеленський поїхав на передову в Донецьку область

Зеленський поїхав на передову в Донецьку область

Президент України Володимир Зеленський в День ЗСУ, 6 грудня, відправився на передову лінію фронту в Донецькій області. Про це він повідомив під час привітання українських військових з їх професійним святом.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Голова держави записав відеозвернення поблизу міста Слов'янськ, зазначивши, що традиційно зустрічає День Збройних сил України разом з військовослужбовцями на передовій.

"Ваша незламність, а отже наша незалежність. Ваша звитяга і наша подяка за це. Ваша мужність і наша гордість за це, ми пишаємось нашими Сухопутними військами, нашими Повітряними силами, пишаємось Військово морськими силами, пишаємося нашими Силами спеціальних операцій, пишаємось нашою воєнною розвідкою, пишаємось нашими Десантно-штурмовими військами, пишаємося всіма, пишаємося Збройними силами України", — сказав Зеленський та попросив українців знайти час 6 грудня для вшанування загиблих захисників хвилиною мовчання.

Він підкреслив, що наразі зона бойових дій стала більшою, а інтенсивність зростає. При цьому президент впевнений, що українці обов'язково відзначать день ЗСУ на Майдані Незалежності в мирний час, але шлях до цього дня, як зазначив гарант, лежить через звільнення інших міст України, зокрема, Донецька, Луганська, а також Криму.

6 грудня Україна відзначає День Збройних сил України. Саме цього дня 1991 року Верховна Рада ухвалила закон "Про Збройні сили України". 

На сході України сьогодні – найскладніший напрямок, про що неодноразово повідомляв Зеленський. Найактивніші бойові дії ведуться поблизу Бахмута та Соледара.

Проте, в ISW впевнені , що саме Бахмут став пасткою для армії РФ. Крім цього, окупанти нерідко виявляються затиснутими у невеликих населених пунктах.