ТопФінанс-2022

ТопФінанс-2022: найкращі банки та страхові компанії року війни

Delo.ua та журнал “ТОП-100: Рейтинги найкращих” визначають найкращі банки та страхові компанії у проєкті ТопФінанс-2022. Але ця історія не про номінації та дипломи! Це не розповідь про те, хто цього року отримав статуетку для своєї фінустанови. Це - неупереджена оцінка роботи банків та страхових компаній.

Ми визначимо найкращі фінустанови буремного 2022 року за допомогою оцінок експертів фінансового сектору та відкритого онлайн голосування, де кожен може віддати свій голос за той банк чи страховика, якому довіряє та роботою якого лишається задоволеним.

Рейтинг фінустанов ТопФінанс - це гід, який проведе вас основними нішами фінансового сектору та допоможе обрати свій банк для сім'ї чи бізнесу, а також страховика, щоб убезпечити свої фінансові, майнові чи особисті ризики.
Ми пропонуємо вам експертне бачення того, які фінустанови входять у Топ-5 на ринку депозитів, кредитів населенню та бізнесу, карткових продуктів та мобільного банкінгу, страхових продуктів для життя, власного здоров'я, житла чи авто.

Від 25 січня по березень 2023 року ми презентуємо вам серію оглядів, які розкажуть вам, як фінансовий сектор впорався з важкими 2022 роком та визначать лідерів окремих фінансових ринків. 

Тож приєднуйтесь і знаходьте банк чи страхову компанію для себе, родини та бізнесу!

19 материалов