Кличко відповів, скільки ще переселенців може прийняти Київ

Віталій Кличко. Фото: Facebook-сторінка мера Києва
Віталій Кличко. Фото: Facebook-сторінка мера Києва

Наразі у Києві проживає понад 3,5 мільйони людей, серед яких 300 тисяч - зареєстровані переселенці. Місто, у разі потреби, зможе прийняти ще кілька сотень тисяч ВПО.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в інтерв'ю "Суспільному".

За підрахунками міської влади кількість людей, які проживали у Києві до повномасштабного вторгнення сягала 3,8 млн людей. У березні 2022 року і місті проживало близько мільйона людей, переважна більшість — чоловіки.

За словами Кличко, після деокупації Київщини улітку 2022 року люди почали повертатися. На той час населення збільшилося вдвічі — понад 2 млн, а восени вже було майже 3 млн.

"На сьогодні в місті Києві проживає приблизно 3,5 або 3,6 мільйона людей", — зазначив міський голова та додав, що серед цієї кількості понад 300 тисяч людей є зареєстрованим переселенцями, а приблизно ще 50 тисяч людей живе в місті без реєстрації.

"Теоретично кількасот тисяч Київ зможе прийняти", - сказав Кличко, відповідаючи на питання, чи може місто прихистити ще переселенців.