Деякі пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, Румунією та Молдовою не працюють

Деякі пункти пропуску на кордоні з Угорщиною, Румунією та Молдовою не працюють

Через проблеми з електропостачанням, зранку 24 листопада деякі пункти пропуску на кордоні з Румунією, Угорщиною та Молдовою не працюють.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомили пресслужби Державної прикордонної служби України та Прикордонної поліції Республіки Молдова.

У зв’язку з відсутністю електроживлення, призупинено оформлення осіб та транспортних засобів в пункті пропуску "Солотвино", що на кордоні з Румунією та "Косино" і на кордоні з Угорщиною. Спочатку ПП "Дзвінкове" на кордоні з Угорщиною також не працював, але згодом ДПС повідомила, що пропуск осіб та транспортних засобів через нього вже здійснюється у повному обсязі.

"Просимо врахувати дану інформацію під час планування закордонних поїздок та, по можливості, обирати інші пункти пропуску для перетину кордону", — звернулися до громадян у ДПС.

Прикордонна поліція Республіки Молдова уточнила, що через технічні несправності в базі даних митного органу України та відсутність електроенергії на українській стороні, призупинено роботу таких пунктів пропуску:  Вашківці-Гриманкауци; Вулкенєшть-Виноградівка; Мирне-Табаки; Чадир Лунга - Нові Трояни; Окниця-Сокиряни; Чадир Лунга-Малоярославец; Cișmichioi-Dolinscoe; Unguri-Bronița; Кельменці - Ларга; Росошаны - Бричень; Джурджулешти-Рені; Săiți-Lesnoe; Клокусна-Сокиряни.

Нагадаємо, російські терористичні атаки на об'єкти електроенергетики 23 листопада призвели до повного знеструмлення деяких регіонів — Україна пережила блекаут.

При цьому очільники ОВА і ОДА регіонів Україні також повідомляють про поступове відновлення електропостачання. Спочатку подачу е/е відновлюють для об'єктів критичної інфраструктури, потім — для побутових споживачів.