"Укрзалізниця" призначила на новорічні свята додатковий "Інтерсіті" Київ - Тернопіль

"Укрзалізниця" призначила на новорічні свята додатковий "Інтерсіті" Київ - Тернопіль
Вокзал у Тернополі. Фото: Вікіпедія

"Укрзалізниця" в рамках заходів з забезпечення новорічного ажіотажу на поїздки запускає з 29 грудня по 7 січня додатковий швидкісний поїзд класу "Інтерсіті" №747/748 Київ - Тернопіль.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Як ідеться у повідомленні держкомпанії, він вирушатиме з Києва о 16:13, з Вінниці о 18:52, з Хмельницького о 21:00 і прибуватиме до Тернополя о 22:48. Зворотньо потяг відправлятиметься з 30 грудня по 8 січня о 6:18 із прибуттям до Хмельницького о 7:48, до Вінниці 9:39, а до столиці о 12:15.

Крім того, перевізник додає більше вагонів по всіх найбільш ажіотажних напрямках - з початку поточного тижня їх вже додано понад 100. Зокрема, останнім таким наразі став поїзд №12/11 Одеса - Львів.

"В цілому, сьогодні (28 грудня) з 17:00 до 18:00 запропонуємо 3200 додаткових місць на півтори сотні рейсів 29 грудня та 4400 місць на 30 грудня. Слідкуйте у застосунку та бронюйте подорож!" - повідомили в УЗ.

При цьому залізниця вказує, що графік та маршрути всіх рейсів "враховують можливу підстраховку резервними тепловозами, що б не трапилось".

"Навіть якщо до вашої точки призначення в горах вже не видно прямих поїздів, не засмучуйтесь: у нас є суперкомфортний "Буковельський експрес" зі Львова та вдосталь місць на "Лижний експрес" до Славська. Зручні пересадки вже продумані, придивіться до розкладу - і гайда до гір!" - закликали в компанії любителів гірськолижного відпочинку.

Нагадаємо, що напередодні "Укрзалізниця" також оголосила, що через підвищений попит на поїздки у карпатському напрямку з інших регіонів призначила низку додаткових рейсів 28-31 грудня.