В Україні запускають інспекторів з органічного виробництва агропродукції: усі кандидати склали іспити

22 человека после экзаменов станут инспекторами по органической продукции. Фото: Минэкономики

Усі кандидати, які претендують на посади інспекторів з органічного виробництва, успішно склали іспит зі знання законодавства. Про це йдеться у повідомленні Міністерства економіки.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Кваліфікаційний іспит складали 22 кандидати, яким було надано тест для перевірки теоретичних знань загальних вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції та тести для перевірки спеціальних знань у галузях органічного виробництва, зазначених у їх заявах.

Як зазначив заступник міністра економіки та торговий представник України Тарас Качка, усім їм тепер видадуть свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції із зазначенням відповідної галузі чи галузей.

Зокрема, в Україні з'являться інспектори з органічного рослинництва, тваринництва, грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, виробництва органічних харчових продуктів (зокрема органічного виноробства) та органічних кормів, заготівлі органічних об'єктів рослинного світу.

"У свою чергу це дозволить органам сертифікації розпочати процедуру акредитації у Національному агентстві з акредитації та сприятиме розвитку українського органічного сектора", — додають у відомстві.

Зазначимо, що раніше Delo.ua писало, що в Україні дедалі більше зростає кількість органічних ферм та виробництво органічної продукції, і з'ясовувало, чи зростає при цьому попит українців на такі продукти.