На Закарпатті вщент згоріла дерев'яна церква (ФОТО)

пожежа в церкві, згоріла церква, стужиця, закарпаття
Фото: ГУ ДСНС в Закарпатській області

У селі Стужиця Ставненської сільської громади Ужгородського району вранці 18 січня вщент згоріла дерев'яна Свято-Миколаївська церква, що належала до Української православної церкви.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Як повідомляє Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій, сигнал про спалах споруди надійшов рятувальникам о 5:50. На місце були направлені пожежники з Перечина та Великого Березного.

О 6:55 їм вдалося локалізувати загоряння на площі 100 квадратних метрів, а о 8:10 остаточно його ліквідувати. Полум'я знищило покрівлю церкви, стіни та все, що знаходилося всередині будівлі.

Причину виникнення пожежі та суму завданих збитків встановлюють правоохоронні органи. Поліція Закарпатської області, однак, про подію поки що не повідомляє.

Нагадаємо також, що на початку грудня минулого року згорів католицький костел у передмісті Львова. А на початку вересня у селі Брилівка Київської області вщент згоріла церква Іоанна Богослова.

Перед цим у Києві сталася пожежа у неоготичному католицькому костелі Святого Миколая. Представники бізнесу тоді навіть зголосилися збирати кошти на відновлення храму.