Bolt оголосив про новий раунд фінансування в розмірі €628 млн

Bolt оголосив про новий раунд фінансування в розмірі €628 млн
Bolt оголосив про новий раунд фінансування в розмірі €628 млн

Перший у Європі мультидодаток Bolt оголосив про найбільший у своїй історії раунд фінансування. Залучені інвестиції будуть спрямовані на подальше масштабування наявних продуктів компанії та прискорення переходу від особистих автомобілів до сервісів каршерингу у містах.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресс-служба Bolt.

Інвестиційний раунд на суму €628 млн очолили Sequoia Capital та Fidelity Management and Research Company за участю Whale Rock, Owl Rock (підрозділ Blue Owl), D1, G Squared, Tekne, Ghisallo та інших компаній. Цей раунд підвищив оцінну вартість компанії Bolt до €7,4 млрд.

"Протягом десятиліть міста будувалися для автомобілів, а не для людей. Це призвело до перевантаженості доріг, забруднення довкілля та переобладнання громадських просторів під паркування. Ми вважаємо, що такий підхід застарілий.

За останні вісім років ми створили продукти, які стали кращою та доступнішою альтернативою особистим автомобілям. Ми співпрацюємо з міськими адміністраціями, щоб допомогти людям перейти на легкий транспорт, такий як електросамокати та електровелосипеди, а також оцінити всі переваги райдшерингу та каршерингу. Завдяки новому тренду міські райони перетворяться на екологічні та зручні для людей простори.

Саме тому ми раді оголосити про новий найбільший в історії компанії раунд фінансування. Це допоможе нам побудувати міста майбутнього, в яких буде більше чистого повітря та зелених зон, де люди зможуть пересуватися легко, безпечно та екологічно”, — зазначив засновник та генеральний директор компанії Bolt Маркус Вілліг.

Минулого місяця компанія Bolt анонсувала про впровадження ряду нових функцій безпеки у її найбільшій європейській мережі шерингу електросамокатів.

Понад 100 млн клієнтів у 45 країнах та більш ніж 400 містах Європи та Африки використовують продукти компанії Bolt. Серед них послуга замовлення поїздок через мобільний додаток, шеринг електросамокатів, каршеринг Bolt Drive, доставка їжі з ресторанів Bolt Food та сервіс доставки продуктів з магазинів за 15 хвилин Bolt Market.

Один із найновіших продуктів компанії – сервіс Bolt Market – був створений та запущений під час пандемії Covid-19 і вже співпрацює з великою кількістю магазинів у десяти країнах Європи. Завдяки новому раунду інвестицій Bolt планує розширити список магазинів-партнерів та значно прискорити експансію у 2022 році.

ДОВІДКА

Bolt ― це мультидодаток, головна мета якого зробити пересування містом більш доступним, безпечним та екологічним. Послугами компанії Bolt користується понад 100 млн осіб у 45 країнах Європи та Африки (більше 400 міст). За допомогою мультидодатків надається ціла низка послуг, таких як виклик автомобілів, каршеринг, прокат електросамокатів та електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. Зараз з компанією співпрацює понад 2,5 млн водіїв і 100 тисяч кур'єрів по всьому світу.

Як повідомлялося раніше, компанія Bolt у серпні 2021 року залучила понад $700 млн інвестицій. Тоді її оцінка зросла до $4,75 млрд.

Нагадаємо, компанія Bolt першою в Україні запустила прокат електросамокатів. На початку серпня 2020 року новий сервіс з'явився у Києві та викликав величезний інтерес у користувачів.