• Главная
 • Вне офиса
08 июля 2020 в 21:13

"Знято в Україні — ПРОФІ": обираємо кращих з 900 учасників рейтингу серіальної індустрії

Спецпроект, присвячений українській серіальній індустрії, оголошує старт другого етапу. Ми починаємо голосування за кращих профі, які знімали серіали в 2019 і 2020 роках

"Знято в Україні — ПРОФІ": обираємо кращих з 900 учасників рейтингу серіальної індустрії "Знято в Україні — ПРОФІ": обираємо кращих з 900 учасників рейтингу серіальної індустрії

В рамках спецпроекту "Знято в Україні-ТВ: Найкраще за 10 років", організованого Delo.ua в партнерстві з "Медіа Група Україна", стартувала друга частина глядацького онлайн-голосування.

Відвідувачі сайту обирають кращих українських професіоналів у сфері серіальної індустрії.

Голосуйте у рейтингу "Знято в Україні. TV: найкраще за 10 років" 

Члени знімальних груп представлені в 11 категоріях. І це не тільки режисери, актори, сценаристи і продюсери, чиї імена ми знаємо завдяки промокампаніям перед прем'єрами, а й ті, хто рідко з'являється на публіці: монтажери, звукооператори, а також арт-блок — художники-постановники, художники по костюмах і по гриму. У глядачів серіалів є можливість відзначити високими оцінками тих, чия робота звернула на себе увагу, здивувала.

І якщо ті, хто зайшов на першу частину онлайн-голосування, здивувалися, як багато, виявляється, у нас знімають серіалів, то друга частина рейтингу "Профі 2019-2020" здивує ще більше.

Всього в "Профі 2019-2020" зібрано 900 творців серіалів.

Найчисельнішою виявилася категорії акторська, в яку увійшли ті, хто зайнятий на головних і лінійних ролях. На другому місці — продюсерська: до неї увійшли не тільки генеральні, але й креативні і виконавчі продюсери. На третьому місці — сценарна група, де зібрані ті, хто пише історії або адаптує їх.

Понад 900 профі розподілилися так:

 • Продюсери — 122
 • Актори — 306
 • Режисери-постановники — 65
 • Сценаристи — 103
 • Оператори-постановники — 53
 • Режисери монтажу — 59
 • Звукорежисери — 46
 • Художники-постановники — 53
 • Художники з костюмів — 32
 • Художники з гриму — 42
 • Композитори — 32

Голосування триватиме до 16 серпня.

Також до цієї дати триватиме голосування за кращі серіали і тв-фільми — скріптед-реаліті, докудрами, документальні та анімаційні фільми.

Всього представлено 90 тв-проектів.

70 з них зняті в минулому і цьому році і рекомендовані для участі в рейтингу телеканалами, а ще 20 — найкращі серіали і тв-проекти минулого десятиліття, на думку експертного журі "Знято в Україні".

Найцікавіше в цьому — можливість порівняти, наскільки змінився світ серіального бізнесу за останні 10 років.

Про те, як в Україні трансформується серіальна індустрія під впливом нових тенденцій, чим вона живе сьогодні, читайте в тематичній частині спецпроекту. З інтерв'ю з потужними гравцями ринку, з репортажів зі зйомок інноваційних форматів і з кращих промокейсів ви дізнаєтеся про найактуальніше в бізнесі українських продакшнів і телекомпаній, який знаходиться зараз на піку уваги споживачів.

А зараз на сторінці спецпроекту можна перевірити, наскільки ви знайомі з українським муві-продуктом, пройшовши тест про сюжети і героїв серіальних історій.

Детальніше про умови голосування — тут.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, тв-фільми та професіоналів. Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Олена Гладських, редактор розділу "Креативні індустрії", gladskih555@gmail.com

Загрузка...
Новое видео
Як залишатися у попиті і вміти пристосовуватися до змін — Валерія Заболотна
Загрузка...