Голова НБУ відкинув чутки про свою відставку. Назвав це "вкидом"

Фото: Андрій Пишний
Фото: Андрій Пишний

Голова Нацбанку Андрій Пишний відкинув чутки про свою відставку. Сказав, що дізнався про них в Марракеші під час обговорення підтримки України з керівниками Світового Банку та МВФ. Відмітимо, що такими чутками з Delo.ua ділились і кілька експертів з банківського ринку, обґрунтовуючи відставку Пишного нібито корупційною складовою.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

"У перерві між зустрічами зі здивуванням дізнався, що я буцімто написав заяву про звільнення з посади Голови НБУ й обрав для цього саме Марракеш. Ця інформація не відповідає дійсності. Не більше ніж черговий вкид. Працюємо далі, обов’язково повернемося в Україну з результатами", – написав Андрій Пишний у себе в Facebook.

Про вірогідну відставку Пишного повідомили в УНН. Мовляв, той написав заяву про звільнення з огляду на стан здоров'я. При цьому в агенстві відмітили, що їм про це повідомили відразу з кількох поінформованих джерел. Що ж до "повернення в Україну", як зазначив Пишний, то він мав на увазі чутки, що, нібито може опісля заяви про відставку в Україну вже не повернутися.